Sanitatis Centrum Opieki Zdrowotnej sanitatis.com.pl

Psychiatra dla dzieci - Poznań - SANITATIS

Rozwijające się dzieci często wykazują pewne rodzaje zachowań, które mogą zaniepokoić rodziców. By mieć pewność, że ich zachowanie jest prawidłowe i nie wiąże się z jakimś rodzajem zaburzenia psychicznego, warto umówić się na wizytę w jednej z placówek Sanitatis, Centrum Opieki Zdrowotnej zajmującego się problemami psychologicznymi i neurologicznymi. Przyjmujący tu psychiatra pomoże w zdiagnozowaniu takich przypadłości jak ADHD, nerwice czy upośledzenie umysłowe, a dzięki najwyższym kompetencjom, będzie wstanie wdrożyć skuteczną terapię. Sanitatis to doskonały wybór dla każdego potrzebującego pomocy, a przyjmujący tu psycholog, logopeda i neurolog dają pewność najlepszej obsługi i uzyskania właściwej pomocy.

Psychiatra dziecięcy Poznań

Sanitatis Centrum Opieki Zdrowotnej