Dane adresowe:
Zespół Szkół nr 1 im Jana Brzechwy
ul.Brzowa 4, 64-920 Piła
tel./fax: 67-212 20 30
e-mail: zs1pila@wp.pl            
UWAGA !
Informujemy, że od 1.09.2016 r. ta strona nie jest aktualizowana
Zapraszamy do korzystania z nowej wersji pod adresem
http://zs1brzechwapila.pl/cms/

Świetlica ARCHIWUM 2005/2006

ROK SZKOLNY 2005/2006:

ZAJĘCIA ZORGANIZOWANE W ŚWIETLICY
OPRÓCZ ZAJĘĆ WYNIKAJĄCYCH Z TEMATYKI TYGODNIA

UCZESTNICTWO DZIECI W KONKURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ INNE SZKOŁY
I INSTYTUCJE NA TERENIE NASZEGO MIASTA, POWIATU ORAZ KRAJU

KONKURSY PRZEPROWADZONE W NASZEJ ŚWIETLICY


    W roku szkolnym 2005/2006 do świetlicy szkolnej zapisanych było 101 uczniów:

- z klas pierwszych         32 osoby

- z klas drugich               30 osób

- z klas trzecich              26 osób

- z klas starszych            13 osób

klasa Ia klasa Ib klasa Ic
     
klasa IIa klasa IIb klasa IIc
     
klasa IIIa klasa IIIb klasa IIIc
     
klasy IV i VI

       

 

    1 czerwca 2006 roku odbył się w Złotowie finał VI edycji Konkursu Czasopism Szkolnych “GAZETKA”. W konkursie wzięło udział 58 gazetek z powiatów: pilskiego, czarnkowskiego, wągrowieckiego, szczecineckiego i złotowskiego. Nagrody były przyznawane w pięciu kategoriach (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i inne). Gazetka naszej świetlicy szkolnej “ŚWIETLIKI TO MY” zajęła II miejsce w kategorii: INNE. Nagrodzono nas dyplomami, radiomagnetofonem z CD oraz sadzonkami drzewek, które rosną w pobliżu naszej szkoły.

 


 

OPRÓCZ ZAJĘĆ WYNIKAJĄCYCH Z TEMATYKI TYGODNIA
W ŚWIETLICY ZORGANIZOWANO

 

 

28.09.2005r już po raz drugi zbiórkę karmy dla zwierząt oraz wizytę w schronisku dla zwierząt w Gładyszewie.

 

       

 

       

 

 

    Podczas realizowania w miesiącu październiku hasła tygodnia  „Poznajemy zawody” w świetlicy odwiedził nas pan, który w ramach swoich zainteresowań zajmuje się mało znanym nam zawodem RADIESTEZJĄ. Dowiedzieliśmy się i zobaczyliśmy na czym polega to nietypowe zajęcie.

 

       

 

       

 

 

28.10.2005r wycieczka do Nadleśnictwa Zdrojowa Góra w Pile.

 

       

 

       

 

       

 

 

 

    03.11.2005r spacer do Pilskiego Domu Kultury na spotkanie z pisarką p. Ewą Chotomską z okazji promocji nowej książki pt. „Pamiętnik Felka Parerasa”.

 

           

 

 

25.11.2005r Światowy Dzień Pluszowego Misia.

 

„Twórczynią pluszowego misia jest Margarete Steiff - niemiecka inwalidka, która pod koniec XIX w. Szyła różne pluszowe zwierzątka. Jej siostrzeniec założył firmę produkującą takie zabawki, które eksportowano do USA.
   W Ameryce stały się popularne za sprawą prezydenta Theodore Roosevelta. W 1902 roku ten zapalony myśliwy nie dopuścił do zastrzelenia przestraszonego małego niedźwiadka. Świadkiem tego zdarzenia był rysownik Clifford Berryman, który opublikował w waszyngtońskich gazetach komiks. Cukiernik z Brooklynu Morris Michton postanowił wykorzystać zdrobniałe imię prezydenta i zaczął sprzedawać zabawki pod nazwą Teddy Bear, która dziś w języku angielskim jest określeniem wszystkich pluszowych misiów.” www.gazeta.pl

 

    Świetlica szkolna zorganizowała dla uczniów z klas I-III naszej szkoły Dzień Pluszowego Misia, każde dziecko mogło przynieść do szkoły swojego pluszowego przyjaciela. Dzieci dowiedziały się skąd wziął się Pluszowy Miś i zostały sfotografowane ze swoimi misiami.

 

 

       

 

       

 

 

30.11.2005r Dzień Wróżb Andrzejkowych

 

       

 

       

 

       

 

 

 

    01.12.2005r wyjście do Pilskiego Domu Kultury na spotkanie z pisarzem Grzegorzem Kasdepke promującym swoją nową książkę pt. „Bon czy ton savoir vivre dla dzieci”.

 

       

 

 

06.12.2005r  w świetlicy odwiedził nas Mikołaj, który obdarował, każde dziecko upominkiem.

       

 

 

    Świetlica jest koordynatorem szkolnej akcji "Adopcja na odległość". Uczniowie naszej szkoły w ramach tej akcji zebrali 746 zł, które w kwocie 700 zł zostały przesłane na konto Salezjańskiego Ośrodka Adopcyjnego. Ośrodek przekazał te pieniądze na opłacenie 1 roku nauki 7 letniej  NATASZY  z MADAGASKARU. Nasza szkoła zadeklarowała, że pokryje koszt nauki tej dziewczynki w szkole podstawowej.

 

 

    W ramach akcji "Adopcja na odległość" świetlica była organizatorem cyklu zajęć dla klas I-III pt. "Nasi rówieśnicy z Afryki". Dzieci wysłuchały krótkiej pogadanki na temat tego egzotycznego kontynentu. Obejrzały film pt. "Dzieci z Afryki" po którym nawiązała się burzliwa dyskusja. Uczniowie wykazali się dużą wrażliwością i bardzo poruszył ich los afrykańskich dzieci. Zrozumiały jak ważna i potrzebna jest "adopcja na odległość". Zapoznały się także z krajem swojej podopiecznej Nataszy z Madagaskaru.

    Zajęcia w świetlicy były wstępem do spotkania z księdzem misjonarzem Ryszardem Jóźwiakiem, które odbyło się dnia 06.04.2006r w stołówce szkolnej. Ksiądz misjonarz pracuje 18 lat w Ugandzie i podzielił się z dziećmi swoimi wrażeniami z pracy w Afryce. Dzieci słuchały księdza Ryszarda z wielkim zainteresowaniem a pytaniom nie było końca!

 

   

 

   

 

 

    W okresie przedświątecznym dzieci ze świetlicy wykonały kartki świąteczne. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na wsparcie Fundacji "MIMO WSZYSTKO" Anny Dymnej. Uzbierano ponad 100 złotych.

 

 

    02.03.2006r dzieci ze świetlicy po raz kolejny w tym roku  szkolnym uczestniczyły w spotkaniu zorganizowanym przez BRACTWO DOBREJ KSIĄŻKI tym razem z pisarką Panią Barbarą Gawryluk, promującą swoje dwie najnowsze książki pt. “Przedszkolaki z ulicy Morelowej” oraz “Kaktus dobry pies” spotkanie odbyło się tradycyjnie w Pilskim Domu Kultury.

   

 

 

    29.03.2006r w świetlicy odbyło się kolejne spotkanie z cyklu “Poznajemy zawody”. Odwiedziła nas Pani Majewska , która zajmuje się hafciarstwem. Dzieci zobaczyły prace wykonane przez Panią Majewską , były to różnego rodzaju haftowane obrusy oraz robione na szydełku serwetki, zwierzątka, torby czy czapki. Pani hafciarka pokazała nam jak wykonać proste wzory na szydełku, bardzo DZIĘKUJEMY!

       

       

 

 

    Dzieci ze świetlicy włączyły się w szkolną akcję zbiórki puszek, która trwa od początku tego roku szkolnego. Pieniądze ze sprzedaży tego surowca zostaną przekazane na konto fundacji humanitarno-charytatywnej “Gaja”, wspomagając tym samym akcję ratowania koni.

 

 

    25.04.2006r dziesięć osób z naszej świetlicy (Magdalena Nowak, Dorota Nowak, Oskar Biel, Bartosz Pysar, Dorota Juśków, Sandra Adamczyk, Kinga Wróbel, Wegner Piotr, Weronika Luch, Tomasz Turczynowicz) uczestniczyło w spotkaniu zorganizowanym, już po raz kolejny w ramach programu edukacji regionalnej “Przystanek Piła i okolice” przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Pantaleona Szumana oraz Towarzystwo Miłośników Miasta Piły. Tym razem gościem “Przystanku” pt. “Rowerem po Pile i okolicy” był Pan Jan Balcerzak, wiceprezes Pilskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego. Pan Jan opowiadał o swojej pasji rowerowej, pokazał swoje zdjęcia z wypraw, legitymacje turystyczne, znaczki, pieczątki i emblematy nagromadzone przez kilkanaście lat uczestnictwa w przeróżnych zlotach, rajdach, spotkaniach. Zdradził nam swoje najpiękniejsze miejsca w Pile jaki i w okolicy Piły. Opowiedział o szlakach rowerowych i pieszych, które warto pokonać. Zobaczyliśmy jak powinien wyglądać prawidłowy ekwipunek rowerzysty. Na pamiątkę otrzymaliśmy kolorowe znaczki rajdowe i uczestniczyliśmy w zbiorowym zdjęciu!!! Bardzo nam się podobało - teraz tylko na wycieczkę....

   

 

 


 

DZIECI UCZESTNICZYŁY W KONKURSACH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ INNE SZKOŁY
I INSTYTUCJE NA TERENIE NASZEGO MIASTA,
POWIATU ORAZ KRAJU

 

 

    04.11.2005r międzyszkolny konkurs na projekt najciekawszej koperty i papieru listowego pt. „Moja papeteria” ogłoszony przez świetlicę ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Pile.

Dyplom  i nagrodę otrzymały :

   - Dominika Holk z klasy IIa za zajęcie I miejsca

   - Katarzyna Wrzeszcz z klasy IIc za zajęcie II miejsca

 

Wyróżnienie i nagroda  dla:

   - Darii Krajewskiej z klasy IIa

   - Marty Zatylny z klasy  IIIc

 

 

    07.11.2005r zostały wysłane prace plastyczne dzieci na ogólnopolski  konkurs pt. "Największe świąteczne choinkowe marzenia" organizowany przez POLSKIE RADIO PROGRAM  1 w Warszawie "Choinki jedynki coroczna akcja charytatywna programu 1"

 

 

    Pod koniec grudnia 2005 roku dzieci z naszej świetlicy: Anna Pawłowska, Małgorzata Horst, Natalia Jerks, Weronkia Luch, Klaudia Wojnicka, Michalina Urbańska, Mateusz Fiałkowski, Roksana Błażejewska, Martyna Domaradzka, Daria Krajewska, Marta Zatylny, Aleksandra Szulczyńska wykonały prace plastyczne na konkurs ogłoszony przez TVP 1 "TELERANEK" na temat "Bal u Kopciuszka"- projekt sukni Kopciuszka

 

Podczas emisji "TELERANKA" w dniu  8 stycznia 2006 r dowiedzieliśmy się, że nasza szkoła zdobyła nagrodę!!! BRAWO!!!

 

       

 

   

 

 

    07.01.2006r w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile odbył się POWIATOWY KONKURS pt. "Każdy śpiewać może"  szkołę  reprezentowali w kategorii klas I-III Aleksandra Szulczyńska z klasy III i Bartek Pysar z klasy I.

 

 

 

 W styczniu 2006r dzieci: Marta Zatylny, Daria Krajewska, Martyna Domaradzka, Mateusz Wojtaszek, Anna Pawłowska, Aleksandra Songin, Marcin Uliczka, Hanna Janczewska, Patryk Bielazik, Martyna Kriegel,  wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt."Warszawa moja stolica", którego organizatorem był Pałac Młodzieży w Warszawie.

 

 

 27.01.2006r  w Szkole Podstawowej nr 12 w Pile odbył się Międzyszkolny Konkurs Warcabowy dla wychowanków świetlic szkolnych z klas I -III. Naszą świetlicę reprezentowali: Kamil Sagalara z klasy III, Daria Krajewska z klasy II, Dorota Nowak z klasy I.

Kamil Sagalara zajął II miejsce otrzymując dyplom i nagrodę!   GRATULUJEMY!!!

   

 

 

 03.03.2006r zostały wysłane prace plastyczne: Darii Krajewskiej z klasy IIa, Marty Zatylny z klasy IIIc i Klaudii Wojnickiej z klasy IIIc na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. “ŁAZIENKA Z DELFINKIEM” organizowanym przez firmę Cersanit S.A w Kielcach. Celem konkursu było przede wszystkim “wzrost świadomości uczniów szkół podstawowych w zakresie higieny osobistej, kształtowanie nawyku utrzymania czystości w łazienkach oraz konieczności dbania o wspólne dobro – łazienki w szkole”.

Nagrodę rzeczową oraz dyplom otrzymała Klaudia Wojnicka, uroczyste rozdanie nagród nastąpiło 07.04.2006r w Poznaniu.
GRATULUJEMY !!!!!
 

   

 

 

    W marcu odbył się V MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNO- POETYCKI pt. “PIŁA MIASTO, W KTÓRYM MIESZKAM” honorowy patronat nad konkursem objął Pan Zbigniew Kosmatka Prezydent Miasta, a organizatorem konkursu było Przedszkole nr 12 w Pile. Nasza świetlica dostarczyła 10 prac plastycznych wychowanków: Klaudia Sokołowska, Martyna Domaradzka, Karolina Antosik, Martyna Kriegel, Piotr Beńko, Daria Krajewska, Katarzyna Wrzeszcz, Honorata Rocławska, Małgorzata Horst.

   

 

 

    22.03.2006r świetlica Szkoły Podstawowej nr 4 w Pile zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. “Z odblaskiem bezpieczniej”, dostarczyliśmy łącznie osiem prac (Darii Krajewskiej, Martyny Kriegiel, Karoliny Antosik, Tomka Turczynowicza, Katarzyny Wrzeszcz, Kingi Wróbel).
Pierwsze miejsce
otrzymała DARIA KRAJEWSKA z klasy II a, otrzymując piękny plecak z odblaskami i dyplom!!!!!
BRAWO!!!

 

     

 

 

    28.03.2006r dzieci z naszej świetlicy: Dorota Juśków, Anna Pawłowska, Daria Krajewska, Martyna Domaradzka, Piotr Beńko, Mateusz Fiałkowski, Kinga Wróbel, Oktawia Sobierska, Aleksandra Szulczyńska wykonały prace plastyczne na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. “Igrzyska Olimpijskie” organizowany przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile.

WYNIKI KONKURSU:

I miejsce DARIA KRAJEWSKA z klasy II a

III miejsce ALEKSANDRA SZULCZYŃSKA z klasy III b

Wyróżnienie: ANNA PAWŁOWSKA z klasy II a

Gratulujemy!!!!

 

 

    12.04.2006r zostały dostarczone do Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Pile prace plastyczne: Anny Pawłowskiej, Aleksandry Songin, Patrycji Witoś, Darii Krajewskiej na konkurs plastyczny pt. “STROIK WIELKANOCNY”.

    27.04.2006r dzieci biorące udział w konkursie  zostały zaproszone do Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej w celu wręczenia nagród i podziękowań. Organizatorzy przywitali nas fragmentami przedstawienia “Calineczka”, następnie oficjalnie zostały wręczone nagrody i podziękowania. Z naszej świetlicy nagrodę otrzymała Anna Pawłowska SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

       

 

       

 

 

 

 

    28.04.2006r zostały przekazane do Polskiego Związku Wędkarskiego- Okręg Nadnotecki w Pile prace wychowanków: Aleksandry Kopczyńskiej z klasy I, Honoraty Rocławskiej z klasy II, Darii Krajewskiej z klasy II, Doroty Juśków z klasy I, Amandy Czerkowskiej z klasy III, Anny Pawłowskiej z klasy II, Marty Zatylny z klasy III, Martyny Kriegel z klasy VI na Konkurs Plastyczny pt. “CZYSTE WODY - ZDROWE RYBY”.

 

   

 

WYNIKI KONKURSU

DZIECI NAGRODZONE DYPLOMEM I KSIĄŻKĄ NA SZCZEBLU KOŁA WĘDKARSKIEGO “GWDA” W PILE:

Marta Zatylny

Honorata Rocławska

Daria Krajewska

Anna Pawłowska

Aleksandra Kopczyńska

Martyna Kriegel

 

 

    28.04.2006r zostały wysłane prace dzieci: Anny Pawłowskiej, Marty Zatylny, Mateusza Fiałkowskiego, Patrycji Witoś, Kingi Kwiatkowskiej, Małgorzaty Horst na Konkurs Plastyczny “NASZE ANIOŁY”, którego organizatorem był OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ - WARSZAWIE.

 

 

 

    28.04.2006r przesłaliśmy już po raz kolejny prace plastyczne na Konkurs “Witajcie w naszej bajce...” czyli Malarski plener w świecie utworów Jana Brzechwy organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową w Gosprzydowej woj. małopolskie.

    Konkurs był skierowany do szkół i placówek oświatowych noszących imię Jana Brzechwy. Do konkursu przystąpiło 14 szkół, z których napłynęło ok. 100 prac wykonanych różnymi technikami. Z naszej szkoły laureatką została DARIA KRAJEWSKA z klasy II a, która zdobyła III miejsce w kategorii wiekowej 6-10 lat otrzymując książkę i dyplom .Oprócz finałowych trójek wyróżniono dyplomami 19 prac, między innymi prace dzieci z naszej świetlicy ANNY PAWŁOWSKIEJ, MARTY ZATYLNY, PATRYCJI WITOŚ.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

 

    11.05.2006r dzieci z naszej świetlicy uczestniczyły już po raz trzeci w   Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" organizowanym przez świetlicę  Szkoły Podstawowej nr 4 w Pile. Dziewczynki otrzymały podziękowania za udział  w konkursie i nagrody pocieszenia. BRAWO!!!

     

     

 

 

    15.05.2006r zostały wysłane prace dzieci na Konkurs Plastyczny “NADRZECZNE KRAJOBRAZY” organizowany przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie województwo łódzkie. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na piękno krajobrazu, kształtowanie czynnych postaw wobec zmian zachodzących w środowisku, edukacja ekologiczna w zakresie ochrony naturalnego środowiska, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki.

 

II miejsce zajęła Michalina Urbańska z klasy III otrzymując nagrodę rzeczową i dyplom GRATULUJEMY!!!!

 

 

    22.05.2006r już po raz kolejny wzięliśmy udział w Międzyszkolnym Konkursie Origami organizowanym przez Zespół Szkół nr 3 w Pile (w tym roku rozszerzonym również na powiat pilski). Tegorocznym tematem konkursu były : “PAPIEROWE ZABAWKI”. Nasza świetlica dostarczyła cztery prace (Anny Pawłowskiej “Flamingi”, Darii Krajewskiej “Pajac”, Małgorzaty Horst "Kruk" i praca zbiorowa wykonana przez dzieci ze świetlicy “Zoo”).

 

  

 

W dniu 13.06.2006r. w Zespole Szkół nr 3 w Pile odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Origami “Papierowe zabawki”. A oto wyniki:

II miejsce DARIA KRAJEWSKA

II miejsce MAŁGORZATA HORST

III miejsce praca zbiorowa dzieci ze świetlicy szkolnej w składzie:

Marta Zatylny, Michalina Urbańska, Mateusz Fiałkowski, Patrycja Witoś, Oskar Dzida, Anana Pawłowska, Piotr Beńko, Klaudia Sokołowska, Karol Torbiński, Adam Zymek.

Wyróżnienie: ANNA PAWŁOWSKA

Dzieci otrzymały dyplomy oraz książki. GRATULUJEMY !!!

 

 

23.05.2006r dostarczono prace Amandy Czerkowskiej, Anny Pawłowskiej, Aleksandry Songin, Marty Zatylny na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “MAM PRAWO” ogłoszony przez świetlicę Zespołu Szkół nr 2 w Pile.

 

 

27.05.2006r w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się konkurs “CZTERY PORY ROKU W PIOSENCE” z naszej świetlicy wystąpiły: Aleksandra Szulczyńska, Kinga Wróbel, Anita Morella, Marta Zabojsca, Patrycja Witoś, Sandra Adamczyk zaśpiewały piosenkę “Nasza tratwa”.

 

  

 

 


 

KONKURSY PRZEPROWADZONE W NASZEJ ŚWIETLICY

 

 

    09.11.2005r „Znam i lubię baśnie J.Ch. Andersena” międzyszkolny konkurs dla wychowanków świetlic szkolnych z miasta Piły. W konkursie wzięło udział 9 drużyn z pilskich szkół podstawowych . Po pasjonującej rywalizacji zwyciężyła drużyna ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1, drugie miejsce świetlica ze Szkoły Podstawowej nr 5, trzecie miejsce świetlica z Zespołu Szkół Ogólnokształcących „STO”. Dzieci otrzymały nagrody rzeczowe i słodkie upominki.

 

 

       

 

       

 

       

 

       

 

 

    23.11.2005r odbyło się w holu szkoły rozdanie nagród i wyróżnień przyznanych w konkursie plastycznym pt. „Ilustracja do ulubionej baśni J.Ch. Andersena”, którego adresatem byli również uczniowie z klas I-III Piły i powiatu pilskiego. W konkursie wzięło udział 11 świetlic z pilskich szkół podstawowych oraz 11 świetlic z powiatu pilskiego. Na konkurs napłynęło ogółem 101 prac plastycznych. Przyznano 7 nagród i 6 wyróżnień.

 

Nagrody otrzymali:

ZUZANNA SKOTNICKA z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Pile

PAULA WEGNER z Zespołu Szkół nr 3 w Pile

ZUZANNA GOLEC ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile

PAWEŁ STADNIK ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego

w Pile

JOWITA SAKS ze Szkoły Podstawowej w Róży Wielkiej

MARCELINA ANDRZEJCZAK ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowie JAGODA MARCINKOWSKA, PAULINA DUDZIS, KAROLINA OPACZEWSKA z Zespołu Szkół nr 2 w Pile.

 

Wyróżnieni zostali:

MARCELINIA KĄDZIELA ze Szkoły Podstawowa nr 7 w Pile

ALEKSANDRA KONISZEWSKA ze Szkoły Podstawowej w Kosztowie MARTA WŁODARCZYK ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile

SYLWIA WIKA ze Szkoły Podstawowej w Szydłowie

MARTA JAŻDŻEWSKA ze Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią AGATA CHEŁMIŃSKA z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Pile.

Dzieci otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy a po uroczystości wręczenia nagród dzieci wraz ze swoimi opiekunami zostały zaproszone do świetlicy na słodki poczęstunek.

Celem przeprowadzonych konkursów było poznanie i przypomnienie twórczości baśniopisarza w związku z przypadającą w 2005 roku dwusetną rocznicą jego urodzin.

 

       

 

       

 

       

 

 

    24.11.2005r  odbył się w naszej świetlicy V TURNIEJ WARCABOWY dla uczniów naszej szkoły. Wzięło w nim udział 18 uczniów z klas I-III, którzy pozytywnie przeszli eliminacje w swoich klasach.

WYNIKI:

I miejsce    KAMIL SAGALARA  z klasy III c

II miejsce   DARIA KRAJEWSKA z klasy II a

III miejsce DOROTA NOWAK z klasy I c

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, a finaliści

również nagrody.

           

 

 

    W dniach 30.01.2006r – 03.02.2006r odbyły się w świetlicy DNI Z KSIĄŻKĄ podczas których dzieci z klas I – III mogły uczestniczyć w konkursie czytelniczym pt. “BRACIA LWIE SERCE”. W konkursie wzięło udział łącznie 38 osób. Dzieci biorące udział w zabawach i Quizie czytelniczym dotyczącym znajomości treści książki Astrid Lindgren pt. “Bracia Lwie Serce” wykazały się ogromną wiedzą.

 

 

WYNIKI KONKURSU

 

    klasy pierwsze

I – miejsce KLAUDIA SOKOŁOWSKA klasa I a

II – miejsce ANITA MORELLA klasa I c

III – miejsce JAKUB GLONEK klasa I b

 

    klasy drugie

I – miejsce JAN STĘPIEŃ klasa II a

II – miejsce WERONIKA DROP klasa II a

III – miejsce DARIA KRAJEWSKA klasa II a

 

    Wyróżnienia

SEBASTIAN WARNKE klasa II b

WERONIKA LUCH klasa II c

HONORATA ROCŁAWSKA klasa II c

 

    klasy trzecie

I – miejsce MARTA GADZIAŁA klasa III a

II – miejsce KAROLINA JANUSZEWSKA klasa III a

III – miejsce KAROLINA WEŁNOWSKA klasa III b

 

    Wyróżnienia

OSKAR DZIDA klasa III b

ALEKSANDRA SZULCZYŃSKA klasa III b

MARTA ZATYLNY klasa III c

MARTA NOWAK klasa III a

MAGDALENA KRÓL klasa III a

Każdy uczestnik konkursu otrzymał słodką niespodziankę i pamiątkowy dyplom, natomiast zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. GRATULUJEMY!!!!

 

 

   10.02.2006r rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla klas I – III pt. “BRACIA LWIE SERCE” na podstawie książki Astrid Lindgren pod tym samym tytułem.

OSOBY NAGRODZONE I WYRÓŻNIONE

Klasy pierwsze

    NAGRODA GŁÓWNA KLAUDIA SOKOŁOWSKA

    Wyróżnienia: Anita Morella, Jacek Piłat, Kinga Wróbel

Klasy drugie

    NAGRODA GŁÓWNA OKTAWIA SOBIERSKA

    Wyróżnienia: Daria Krajewska, Anna Pawłowska

Klasy trzecie

    NAGRODA GŁÓWNA ALEKSANDRA SONGIN

    Wyróżnienia: Marta Zatylny, Aleksandra Szulczyńska, Karolina Kryza

Klasy pierwsze Klasy drugie Klasy trzecie

 

 

 

28.02.2006r KONKURS “MINI PLAYBACK SHOW” dla dzieci uczęszczających do świetlicy.

NAGRODY I DYPLOMY OTRZYMAŁY:

WERONIKA LUCH klasa II c

MARTA TARNICKA klasa II c

NATALIA WINIARCZYK klasa II c

HONORATA ROCŁAWSKA klasa II c

KAROLINA KRYZA klasa III c

MARTA ZATYLNY klasa III c

PATRYCJA WITOŚ klasa III c

ROKSANA RÓŻA klasa III c

NAGRODA PUBLICZNOŚCI: ROKSANA RÓŻA

       

 

       

 

       

 

   

 

 

    20.03.2006r upłynął termin składania prac na Konkurs Plastyczny pt. “WIOSENNY PEJZAŻ” organizowany przez świetlicę szkolną dla klas I-III z naszej szkoły. Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła:

NAGRODY

Daria Krajewska klasa II a

Małgorzata Horst klasa II a

Anna Pawłowska klasa II a

Marta Zatylny klasa III c

Patrycja Witoś klasa III c

WYRÓŻNIENIA

Anita Morella klasa I c

Weronika Prasek klasa III b

Adam Piasecki klasa II b

Dzieci otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy!!!

 

 

    23.05.2006r odbył się w naszej świetlicy KONKURS RECYTACJI UTWORÓW JANA BRZECHWY pt. “Mój ulubiony wiersz”. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas I-III. W kategorii klas pierwszych nagrodę główną zdobyła ANITA MORELLA z klasy I c, II miejsce przyznano KLAUDII SOKOŁOWSKIEJ z klasy I a. Wyróżnienie otrzymały MARTA GRABOWSKA i ALEKSANDRA KOPCZYŃSKA z klasy I a.W kategorii klas drugich nagrodę główną przyznano DARII KRAJEWSKIEJ z klasy II a , a wyróżnienie otrzymała NATALIA OLEJNICZAK również z klasy II a. W kategorii klas III wyróżniono DARIĘ DACH z klasy III b oraz MARTĘ ZATYLNY z klasy III c. GRATULUJEMY!!!   Nagrodzone i wyróżnione dzieci wystąpią gościnnie 10.06.2006r w VII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTACJI UTWORÓW JANA BRZECHWY DLA WYCHOWANKÓW ŚWIETLIC SZKOLNYCH organizowanym corocznie przez naszą świetlicę.

 

 

 

    10.06.2006r odbył się w naszej świetlicy VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTACJI UTWORÓW JANA BRZECHWY DLA WYCHOWANKÓW ŚWIETLIC SZKOLNYCH.

 

NAGRODY GŁÓWNE OTRZYMALI:

W kategorii klas pierwszych

MARIA MEGER Salezjańska Szkoła Podstawowa w Pile

W kategorii klas drugich

MARTYNA PODEMOWSKA Zespół Szkół nr 2 w Pile

W kategorii klas trzecich

ALICJA KALETKA Salezjańska Szkoła Podstawowa w Pile.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali książkę z wierszami Jana Brzechwy.

 

     

 

     

 

     

 

 

WYNIKI KONKURSU “Wyścig po złotą kropkę”

 

ZŁOTĄ KROPKĘ” w roku szkolnym 2005/2006 otrzymała  DARIA KRAJEWSKA z klasy II a GRATULUJEMY!!!

Przyznano również nagrody na poziomie klas dla najaktywniejszych wychowanków:

  • w kategorii klas pierwszych KINGA WRÓBEL

  • w kategorii klas drugich ANNA PAWŁOWSKA

  • w kategorii klas trzecich ALEKSANDRA SZULCZYŃSKA

Nagrody za “WZÓR KULTURY OSOBISTEJ” otrzymują:

DOROTA NOWAK

MAJA SZCZĘSNOWICZ

ALICJA RATAJCZAK

MARTA GRAMOWSKA

DOROTA JUŚKÓW

SEBASTIAN WARNKE

MAGDALENA NOWAK

KAROLINA ANTOSIK

WSZYSTKIM DZIECIOM GRATULUJEMY

I ŻYCZYMY SŁONECZNYCH WAKACJI

WYCHOWAWCY

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 9