Pm&pm S.c. Dubisz-Ucherska Magdalena, Sas-Kusek Małgorzata przedszkolefairplay.info.pl

Przedszkole prywatne Kraków | Niepubliczne Przedszkole Sportowo - Taneczne FairPlay

Doświadczeni nauczyciele oraz opiekunowie, smaczne posiłki a także szeroki wybór zajęć dydaktycznych - to wszystko znajdziesz w Żłobku Prywatnym oraz Przedszkolu Niepublicznym Fair Play w Krakowie. Uczymy naszych podopiecznych już od ich najmłodszych lat współpracy z rówieśnikami, lojalności oraz sprawiedliwości. Pomagają nam w tym zajęcia sportowe obecne w naszym przedszkolu. Dzieci do wyboru mają piłkę nożną, tenisa, judo, taniec, pływanie oraz gimnastykę korekcyjną dla maluchów dotkniętych wadami postawy. Wszystkie aktywności odbywają się z zachowaniem zasad fair play oraz dobrej zabawy bez niezdrowej rywalizacji. Zachęcamy do odwiedzenia jednej z naszych placówek!

przedszkola Krakow prywatne

Pm&pm S.c. Dubisz-Ucherska Magdalena, Sas-Kusek Małgorzata